header_client_250914b
Uw zakelijke contactpersoon bij HSK

Contact

 
Hieronder vindt u het zakelijke aanspreekpunt bij HSK voor uw regio
Regio HSK-vestigingen Regiomanager Contactgegevens
Amsterdam Alkmaar, Amsterdam, Zaandam Wouter Kuyck w.kuyck@hsk.nl
06-40853410
Arnhem Arnhem, Doetinchem, Ede, Nijmegen Patrick de Lusenet p.delusenet@hsk.nl
06-20128314
Dordrecht Dordrecht, Breda, Goes, Rotterdam Ton Wintels t.wintels@hsk.nl
06-52681873
Den Bosch Den Bosch, Eindhoven, Oss, Tilburg Bas Dirken b.dirken@hsk.nl
06-12454491
Den Haag Den Haag Buitenhof, Den Haag Beatrixkwartier, Leiden, Zoetermeer, Delft Valerie Kuiper V.kuiper@hsk.nl
06-19283426
Groningen Leeuwarden, Groningen, Assen Roel Mol r.mol@hsk.nl
06-83629132
Maastricht Maastricht, Heerlen Robin Driessen r.driessen@hsk.nl
06-22377469
Utrecht Almere, Amersfoort, Utrecht, Lelystad, Woerden Teunis Rebel t.rebel@hsk.nl
06-10931790
Zwolle Hengelo (OV), Hoogeveen, Zwolle Sanne Bouwhuis s.bouwhuis@hsk.nl
06-19279516